Valkenburg.

We hadden wel wat rust en genieten nodig na een roerige tijd. We kozen heel zorgvuldig ons hotel en inderdaad, het hotel was geweldig, schoon, gezellig, lekker eten en lieve mensen, we hadden allebei een eenpersoonskamer geboekt, maar we kregen elke een tweepersoons, met alle luxe die er bij hoort, heerlijk.

IMG_1464 klein

IMG_1398

IMG_1422

IMG_1442IMG_1445 klein

IMG_1376 klein

IMG_1415

IMG_1447

IMG_1427

IMG_1429

Emilio was wel ziek, maar met voldoende rust konden we toch fijn genieten, Blancie was in Spanje en nu zijn we weer thuis, het was heerlijk!

Trudy.

Over Trudy

Woest als vloed, rustig als eb, glinstert als zilver met soms een beetje aanslag.
Dit bericht werd geplaatst in Uncategorized en getagged met , , , , , . Maak dit favoriet permalink.

20 reacties op Valkenburg.

  1. Letterzetter zegt:

    Mooi!

  2. Corline zegt:

    Dat hadden jullie inderdaad wel verdiend!

  3. jeetjemina zegt:

    Oh wat fijn, zo’n weekendje eruit.
    Jammer dat Emilio ziek was. Hopelijk gaat het nu weer goed met hem.
    En dat adresje van het hotel, daarvoor houd ik mij aanbevolen.
    gr eva

    • Zilvertje zegt:

      Eva, nog sterker we waren er 5 dagen, zalig. Ja, op de foto zie je het, hij was wit, had koorts en een koortslip en veel buikpijn, hij sukkelt het laatste jaar was en soms dat is het even heel heftig, maar de frisse lucht daar deed hem goed. ( we deden na elke activiteit even een rustpauze, nou dat ging prima )

      Ik geef je de link en als je op die naam googelt zie je meer foto’s en recensies. Het is gedateerd, maar dat vind ik fijn, elke dag nieuwe roos op tafel, heerlijk bed, goed ontbijt,, schoonmaak op de kamers en dan de luxe dat we elk zo een grote kamer kregen voor de eenpersoonsprijs. Er was ook een tv, nou ja, ik vond het luxe voor mijn doen.
      10 minuten vanaf de trein, uit de drukte en toch in het centrum, een klein straatje door en we zaten bij de ruïne, of op de drukke eetstraat, met al die gezelligheid.

      http://www.hotelhulsman.com/pages/v0/home.html

  4. logbankje zegt:

    Wat geweldig, jullie hebben een goede keuze gemaakt om in het Limburgse land te verblijven.
    Emilio is ook al een flinke kerel geworden, je suikerhartjes worden groot Trudy.
    Gelukkig hebben jullie er een leuke tijd samen door gebracht. Hans

  5. Dirk zegt:

    Zo jullie hebben lekker kunnen bijtanken.
    En wat een leuke foto’s.en het lijk wel of Emilio nog langer is geworden.

  6. Zilvertje zegt:

    Ja, hij is super groot, grappig he.

  7. wie sjoen os limburg is:)
    ben je even mijn (ex)collega’s goeiedag gaan zeggen bij de VVV?

  8. Zilvertje zegt:

    Nou echt zo heerlijk, nou ik zag een hele mooie VVV, maar we wisten al wat we gingen doen, maar als je er nog was geweest was ik langsgekomen hoor! xxxx

  9. Haha. Op die locatie ben ik maar 3 keer werkzaam geweest. Alles is van steen binnen en dan kan ik de mensen niet verstaan vanwege mijn hoorapparaten (galm de galm de galm) 😦
    Maar fijn dat jullie genoten hebben.

  10. Blewbird zegt:

    Ah, de bergen! Fijn dat jullie het leuk gehad hebben.

  11. Zilvertje zegt:

    Blew, ik denk dat ze het daar heuvels noemen, ja, het is daar heerlijk, de lucht zo zuiver net als aan zee. We zijn in alle groten geweest, nou dat zijn er heel wat, ook daar is het prettig ademen.

    En ik heb vandaag geboekt voor begin september aan zee met mijn dochter, de jongste van de vier, we hebben zo een damesverwendag genomen, mmmmmmmm, met alles er op en er aan, nou mij hoor je dan niet meer.

  12. logbankje zegt:

    Emilio is net zo oud als Matthijs, mooie leeftijd, zo nog wel eens een jaartje 18 willen zijn.
    Ik hou ook van de natuur, loop veel in het park hier in de buurt. Hans

    Ot. Je verzoekje ligt op de Bank voor de volgende show.
    De shows staan allemaal op: http://logbankje.nl

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s