magnolia magnolia
die knoestige kale kerels
wachten op een nieuwe jas
je ziet het aan de merels
ik houd mijn pas
geniet van de gedachte
straks staan ze voor de deur
weet hoe mijn moeder lachte
ze hield zo van die kleur
zuurstokroze bruiden
of in smetteloos wit
de geur van kruiden
lente die in de lucht zit
zilvertje. ( lenteliedje )
tegen al mijn eigen regels in, heb ik deze foto van internet gehaald.
-
Meest recente berichten
Archief
Meta
Kalender
-
Voeg je bij 1.144 andere volgers
Kijkkast.
Top berichten & Pagina’s
Populairste koppelingen
Blog Stats
- 305.708 hits
ooi Zilver, maar je beter ook de maker van de foto erbij zetten.
Antoinette, die stond er niet bij.
Bij jullie ook al lente in de lucht? Hier was het bijna warm vandaag met veel zon. Maar die knoestige kerels zijn nog behoorlijk kaal. Mooi lentelied
Pierra, de zon was warm en ik zat in de trein en er schoot me een liedje in het hoofd, ik had geen pen bij me, dus ben veel vergeten, na mijn werk heb ik het snel opgeschreven wat nog wel was blijven hangen, de bomen waren nog erg kaal, maar ik dacht nog even dan hebben ze weer een groene jas aan. Dank je wel!
Heerlijk lentegedicht Zilver !
Een plaatje zo samen met de foto.
Nog ruim een maand en dan zal de magnolia wel gaan bloeien.
Ik heb zo`n zelfde (witgebloemd) exemplaar.
Net of er een bruid in de tuin staat:)
Vanmiddag was het zonnig en vrij zacht.
Dank je Smokey! Bofkont, ik hoop ooit ook zo een boom te krijgen, of zelf zuurstokroze voor de deur te staan. Het was hier ook zacht, vandaar dit lenteliedje.
ik woon tussen allemaal gaarden hier, verheug me er al op. Maar dat duurt nog… fruitbloesem is niet zo vroeg als deze op jouw blog
Suiker wat heerlijk voor je. Ik heb nu begrepen dat je je bijdrage niet alleen heel mooi had geschreven, maar dat het ook levensecht is, veel sterkte meis, pas op jezelf. xxx
Ik vond de foto het mooist, maar las dat je die niet zelf hebt gemaakt. Maar ik begrijp de intentie, lente o lente, eindelijk. Al was het op het laatst toch nog koud vandaag, maar ik heb de hele dag na mijn werk in de tuin gesnoeid en de winter opgeruimd, heerlijk.
Rene, ik doe het nooit foto’s van Internet nemen, maar hij paste er zo mooi bij. Het werd later koud. Lekker he weer in de tuin. Ik zag vandaag de bomen een aanloop menen, de sapstroom is weer op gang gekomen, nog even dan hebben ze weer een groene waas.
Zilver,
je bent niets meer dan een goedkoop heroinehoertje
Nou dank je wel Carla de Koning, je hebt een mooie naam, maar kent weinig respect.
hoi zilvertje, je hebt weer een schitterend mooi lente liedje gemaakt,
daar wordt je weer vrolijk van, in deze minderende tijden.
groetjes akkertje
De lente? Morgen ga ik ver der in de tuin…
Er bloeien…sneeuwklokjes. Laat hè!
Groet O.
Dag Akkertje, dank je wel!
Oliphant, is dat laat, ik heb ze hier nog niet gezien, of ik had het te druk. Veel groetjes.
heerlijk als het allemaal weer groen wordt!
(carla de koning = ria de witte = ???)
Hanneke zalig he!
82 169 158 54 herken jij het?
zoveel gedachten in een boom en de mijne zitten er nog niet eens bij
Meebenotty, ja, wat roept het veel op he!
Ja heerlijk als ze gaan bloeien. :)))
Deze internetschoonheid is wel een heeeeeel weelderige!
Mooi vers weer.
(en flikker die carla eraf; bannen)
Kitty ik vraag me af of het een oude of een nieuwe ster is.
Ja, heerlijk he, eindelijk is de kou weg! xxxx
Ja, ik ruik ’t ook – hij (zij) komt naderbij…
leuk en vrolijk gedicht
Rami, lekker he! De Limburgse non zou zeggen: je ruikt de mijne(n)
Ik ben de stoutste ! :^(
Dank je Cor! Tis wat het is, ik kan niet van die ingewikkelde maken, ze borrelen spontaan op.
Welke Limburgse non? Heb ik wat gemist? en ik woon er nog wel! Ik ken wel de herdershond; van het dagboek 😛
Kitty grapje, ik heb wel eens een mop bedacht, lopen twee Limburgse nonnen, zegt de ene: Zuster Hillegonde, ik ruik de mijnen. Zegt de ander, ohhhhhhhhhhhhhh zuster Geertuide, nee, nee, het is de mijne.
Er wordt getwitterd dat Milly dood gevonden is in een tuin, ik heb het er koud van, ik hoop maar dat men zich vergist, komt van Frits Wester denk ik te begrijpen, ik ben er al de hele avond mee bezig, ik heb zelf twee meiden, dus…..
Dit laatste bericht van jouw overschaduwd mijn lof over je gedicht. En al heb je het plaatje van internet, het past er in alle glorie bij. Doeg…
Wilma, het is nog niet bevestigd, ik heb Wester snel toegevoegd om het te volgen, men twittert ook dat men zoekt in de tuin van een agent, ik blijf gewoon wakker, ik voel me weer net zo betrokken als toen bij An en Eefje.
Op het nieuws zegt men niets over haar dood, ik blijf hoop houden.
De overbuurman! ja, als die man zelf een verklaring is gaan afleggen, dan zal het wel snel duidelijk zijn.
Kitty, ze zijn nog aan het graven, ik volg twitter nu, 12 jaar, ohhhhhhhhhhhhhhh, wat is het toch een rare wereld, ik had zo gehoopt dat ze boos was weggelopen en spoedig weer terug kwam.
Die man is 26 en woont er pas na een scheiding lees ik her en der.
lieve zilver
krijg je het koud van heh
ik heb ook een meidje
moooooooooooooooooooooooooooie boom
moooooooooooooooooooooooooooooooooooogedichtje
liefs van Mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooon♥
Nou Kitty, Wester Twittert dat haar dood bevestigd is, dat men zo een verklaring aflegd, ohhh, arme familie, arme Milly.
Lieve Moon, erg he, allemaal twitteren ze nu dat Milly dood is, mijn hart is nu zo verdrietig, ik ga nu van de pc weg, ik ga een kaarsje branden voor Milly en haar familie. xxxxx
Milly, meisje ik heb geen woorden, wat erg wat jou is overkomen.
heerlijk z’n lente liedje,
zat vanmiddag in de zon in mijn nieuwe tuintje tussen de krokusjes
zag hier en daar stoere bottende knoppen
en met een straaltje zon kroop het geluk op mijn schoot
en dan brr
ik heb zo,n medelijden met die ouders
Anne, wat zeg je dat mooi over dat straaltje zon en geluk op je schoot.
Erg he van Milly, nu twittert men weer dat de politie toch nog een slag om de arm houdt, dus er is nog een sprankje hoop, ik heb nu drie kaarsjes aan.
Dank dat je kwam xxxxxx
Als ik tussen de regels door lees is er veel gebeurd in je leven.
Om nog een beetje bibberend vrolijk van te worden
simongroet
Je foto en je gedichtje zijn nog even mooi als toen je het schreef, alleen de wereld is weer iets lelijker geworden. twaalf jaar en o zo triest.
Mooi gedicht, Zilvertje, en ik zie uit naar de bloeiende magnolia. Maar dat uitzien is wel overschaduwd door het nieuws, ik had de hele week al een slecht gevoel erover.
Lieve groet, Coby
Goeden Morgen.. Mevrouw..
Dat er mnaar veel Magnolia’s
Of H O P E mogen groeien
boven dat Graf……………………
En we Gedichter bij elkaar
mogen komen………………..
Prachtig Zilver! Wat kun je ook mooi schrijven zeg.. *zucht* Wou dat ik het ook kon! 😉
Kuifje, hier in de zon koffie gedronken, maar vind het wel een rare dag door het vreselijke bericht over Milly.
Roosanna, dank je, ja, erg he.
Coby, ikhad steeds hoop, echt, elke dag weer, ik vind het schokkend.
Actuality, erg he.
Floorje, dank je wel, meis, je doet het zo goed!