Gisteravond.


 
gisteravond.
 
er was een heel groot feest, mensen zaten aan tafeltjes en iedereen keek heel erg naar mij, de dag voor het feest had ik daar ook geslapen, was ik op een vreemde wc geweest ( niet mijn hobby ) maar ik kon het niet meer ophouden, in de wc, bleek dat ik niet alleen was, er waren allemaal jongens van een jaar of 16, ze stoorden zich niet aan mij, ik wel aan hen, ik moest zo nodig poepen, maar ik durfde het niet te laten gaan, ik zat daar heel lang en de jongens gingen gewoon door met allemaal dingen doen en toen plots woeps, de ontlasting spoot er uit, ik kon het niet meer tegenhouden, ik voelde dat ik vanuit de pot omhoog getild werd en ik zat op mijn eigen kledderige hoop.
 
maar dat was nog niet het allerergste, naast mij aan weerskanten was ook een vreselijke hoop terecht gekomen, de jongens keken en gingen weer verder met praten, kaarten en jongensdingen, ze stoorden zich niet aan mij en dat terwijl het vreselijk stonk en ze er heel dicht op zaten en zonder stoel, ze zaten allemaal op de grond of lagen wat, ik als enige stak er uit op mijn witte troon.
 
nu begrijp je vast wel, waarom iedereen me zo aankeek op dat feest en ik had het gevoel dat de lucht nog om me heen hing. maar eigenlijk vond ik het niet eens zo erg dat niemand bij me kwam zitten, me te dansen vroeg, of een praatje met me maakte, want ik wachtte op jou, ik hield de ingang nauwlettend in de gaten en zo heb ik gezeten, mijmerend, tot ik wakker werd.
 
zilvertje. ( met dank aan doranne die de tekst in de pieper plakte )
 
 

Over Trudy

Woest als vloed, rustig als eb, glinstert als zilver met soms een beetje aanslag.
Dit bericht werd geplaatst in oud-vkblog-2010-03 en getagged met , , , , . Maak dit favoriet permalink.

30 reacties op Gisteravond.

  1. meebenotty zegt:

    had ik maar zo’n Doranne

  2. zilver zegt:

    Meebenotty, ja, zo iemand op je pad in wonderschoon.

  3. Fleur zegt:

    Quillaume.
    Hij heeft er klaarblijkelijk schijt aan en zat weer pontificaal naast me op college.

  4. Fleur zegt:

    Die vorm van die aardappel bezit ik van wit steen,ligt op mijn buitengebeuren.
    Ik kreeg `m van Zoolmeet,als uiting van liefde.
    Zij ziet er een hart in.
    De steen is afkomstig uit Douce France.

  5. zilver zegt:

    Fleur, wat een bijzondere steen heb je dan, mooi hoor, jij kunt hem gelukkig bewaren. Ik was zo blij dat ik deze aardappel vond, ik was juist aan mijn vader aan het denken tijdens het schillen en had deze in mijn hand, ik heb hem toen op de foto gezet. Anne, heeft er toen allemaal teksten ingemaakt en zo gebruikte ik hem als kerstkaart van liefde.
    De aardappel heb ik zo lang bewaard, maar op een dag was hij helemaal gekrompen en oud.

  6. paco painter zegt:

    Zo iemand op je pad is zeker wonderschoon

  7. zilver zegt:

    Paco, Dornanne is lief, helpt zomaar en is zo handig, altijd te zien op haar eigen blog.http://www.vkblog.nl/bericht/305114/winterdood

  8. Smokey zegt:

    Zo`n "hartelijke" pieper had ik enkele weken geleden ook. Heb `m aan kleindochter gegeven omdat ze `m zo "schattig" vond.

  9. zilver zegt:

    Smokey, wat schrijf je dat mooi. Ja, kinderen kunnen daar ook erg van genieten, wat zijn die "kleine dingen " toch geweldig he, het kleurt een dag!

  10. Aad Verbaast zegt:

    Maar goed dat dromen bedrog zijn. Het zou anders toch wel een van de pot gerukt verhaal zijn! 😉
    Maar hoe zit dat nou met die aardappel?

  11. zilver zegt:

    Aad, ja gelukkig wel, ik dacht vanmorgen eerst nog dat het echt was. :^)
    Ja, goede vraag over die pieper, kijk die pieper staat voor warmte en liefde en daar gaat dit verhaaltje over, want dromen komen nooit zomaar.

  12. Wilma Dekkers zegt:

    Hemellief wat had jij gegeten
    dat je zelfs naast de pot had gescheten?…)))

  13. zilver zegt:

    Wilma, ik zit hier zo te lachen om je, mijn buik schudt. Weet je helemaal niks, ik was te anders om te eten. Maar wat kan een mens toch raar dromen he? Echt ik voelde me gewoon omhoog komen van de bril, vies gevoel met je billen en vagina op zo een warme brij te zitten en dan armshoog van die strondhopen naast me en die lui,die keken even en gingen weer door met dingen doen, zo apart. xxx

  14. coby zegt:

    Er moest vast een heleboel bagger uit, opruimen die handel, zal je onderbewuste gedacht hebben….
    Nou ja, dat is vrije droominterpretatie hoor… :-))
    Een aandappel naar mijn hart, Zilvertje.
    Lieve groet, Coby

  15. zilver zegt:

    Coby, je kon nog wel eens gelijk hebben, het oude moet er uit voor het nieuwe kan beginnen. xxx Ja, mooie pieper he? Dacht die past echt op het blog vandaag, heb erg zitten zoeken in msn-post naar deze beelden, want mijn oude pc had alles nog, maar nu ben ik veel kwijt. Fijne zondag! xxx

  16. joost tibosch sr zegt:

    Een paar dagen heb ik je gemist…. kon dus ook geen afscheid van je nemen . Doe dat nu -heel inkonsekwent- met dank voor je lieve reactie. Je snapt wel dat ik dit echt ben!

  17. zilver zegt:

    Joost, ik denk te begrijpen dat anderen je naam hebben misbruikt, hoe gruwelijk, weet je, ik zal je missen. Dat het je heel goed mag gaan. Ik was altijd zo blij met je reacties.

  18. suiker zegt:

    viesdot 🙂

  19. Isis Nedloni zegt:

    @Joost tibosch….je mag niet weggaan als lezer en reageerder op het vkblog.
    Je bent een prettig mens die prettige reacties uitdeelt…..scherp ….maar prettig.
    De trol die o.a. jouw naam versteerde is het niet waard…..
    Als je weggaat heeft deze laagsoortige trol gewonnen….
    Dan wint het slechte……

  20. Isis Nedloni zegt:

    Was ik echt; ))))
    Lieve Zilver…..heerlijk absurdisch verhaal schreef je….met een dot humor en zelfrelativering, van heb ik jou daar!; )))))
    Prachtig!
    Ik heb je bijdrage met een brede glimlach gelezen!
    Vriendelijke zondagmiddaggroet!.

  21. zilver zegt:

    Suiker, het was een droom, maar raar he?
    Isis, ik las het vandaag van Joost, jammer he?
    Raar verhaal he, eerst dacht ik dat het echt was, maar ik had het gedroomd. xxx

  22. G.H. Duval zegt:

    Jij ook een vrolijke maar vooral fijne kerst.

  23. zilver zegt:

    Duval, hahahhahah!

  24. cor3306 zegt:

    een lekker verhaal Zilver en een hartige aardappel

  25. zilver zegt:

    Cor, ja, ik wist ook niet wat me overkwam, mooie pieper he? Hartige pieper.

  26. moonfairy zegt:

    ach zilvertje wat is dit weer een typisch verhaal a la Zilvertje
    geweldig,
    fijn dat je er weer was, Moonxxxxxxxx♥

  27. assyke zegt:

    eerst maar over de aardappel
    die lag een paar weken terug ook in de bak!

  28. ANNE_D_ORE zegt:

    leuk de hartelijke kerstpieper weer te zien
    en dan die droom
    zoals moonfairy ook al schreef typisch Zilver
    en zo verukkeluk herkenbaar

  29. Geroma zegt:

    Het was gelukkig maar een droom, lieve Zilver ♥
    Heb wel weer vreselijk om je moeten lachen!
    Lief van Doranne trouwens♥
    Sweet dreams I wish to you::–))
    xxxx

  30. zilver zegt:

    Moon, ik ben er wel veel minder, maar ben er wel nog steeds. xxxx hoe maak jij hartjes?
    Assyke, grappig he! xxx
    Anne, ja, jij weet alles van deze pieper, ik was eerst bang dat door het ontploffen van mijn vorige pc ik je piepers kwijt was, maar ik vond ze bij het swifferen van mijn msn-post. xxx
    Geroma, raar he zo een droom, ik geneerde me kapot bij al die jonge jongens, maar ik had geen keus. Ja, Doranne is een schat en zo handig. xxxxx Ja, dank je, ik kan even geen poepdroom meer aan xxx

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s