http://media.putfile.com/LOVE-77-50
Ik hoop zo dat het lukt!
Ik ben veel filmpjes en muziek kwijtgeraakt omdat mijn pc de laatste maanden vaak stuk was, ik kon nergens meer mijn hoofd Putfile account terugvinden, maar ik heb er wel eentje van mezelf gevonden, waar iets opstaat.
Als het lukt, zie je hier boven (link) het verhaal van kleine muis (met staart en grote muis) Zo verliefd! De muziek is van Arid, een van de bands waar ik blind voor ga, maar ook niks meer van heb, omdat ik alles HAD op mijn pc, had ik mijn cd’s weggegeven aan iemand van het Leger des Heils, die het ook zo mooi vond. Als je het niet zo goed ziet, moet je even op een afstandje gaan zitten en je ogen op Chinese spleetjes.
Zilver.(eigen film)
Met dank aan Annet, voor de juiste hoeveelheid e in het spleetje!
Ik zit inmiddels op een afstand van 8 meter…;-)
Jos, je gaat te ver! ;^)
Sorry, het was 7 meter…
Nou, je hebt een geweldig leuke reactie.
Ken het dat ik hem al kon?
Wat een ellende met de pc!
Chinese spleetjes:)
Ja, klopt, maar ik heb het weer gevonden, volgens mij doet die eerste link het niet meer, vandaar. DIT IS DE HOOFDFILM! OHHHHHHHHHH< had ik een e teveel in mijn spleetje, hemeltje, daarom word ik nooit aanbevolen door de redactie ik maak teveel fouten en doe te mal, denk ik.Reactie is geredigeerd
Ja, je hebt gelijk, ik haal een e weg, dank je!
Vroeg het aan de Chinese buurman en die zei: Zilver een e teveel in je spleetje.
het filmpje doet het Zilver, telefoon gaat op het filmpje
pc kunnen problemmakers zijn..
Ja, de telefoon gaat, ik had iemand laten opbellen, verhoogt de spanning, vond ik en vind ik nu nog, als je het filmpje kijkt, word je aan een kant onrustig, terwijl de beelden iets anders oproepen, of heb ik dat alleen?